ŁUKASZ SMOLARSKI

Łukasz

N

azywam się Łukasz Smolarski. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University, Akademii Leona Koźmińskiego a także Szkoły Głównej Handlowej. Od 8 lat pracuje w międzynarodowych korporacjach jako specjalista IT. Kocham Innowacje i Kreatywność. Każdego dnia szukam pomysłu na ulepszenie świata. Sam miałem trudne dzieciństwo, bardzo trudne  i już wtedy wiedziałem, że chcę pomagać innym. Wiem, na swoim przykładzie, że każdy bez względu na pochodzenie, status majątkowy czy znajomości może osiągnąć wszystko o czym marzy i zapragnie. Wyznaje zasadę, że wszystko jest możliwe. Jak ktoś mówi, że się „nie da”, wtedy wkraczam ja i „robię to”. Moje ulubione hasło to ” JUST DO IT”

Więcej o mnie: Public https://pl.linkedin.com/in/smolarski

Kontakt : kontakt@businessmisja.pl

NATALIA SMOLARSKA

nataliasmolarska

Twórca Business Misji

BARTOSZ POŁOMSKI

bartoszPolomski

Jestem absolwentem, a zarazem studentem Wyższej Szkoły Biznesu – Louis University w Nowym Sączu. Interesuję się marketingiem oraz udoskonalaniem modelów biznesowych. Swoją ścieżkę w życiu poznałem studiując w ramach programu Erasmus na FH Kufstein Tirol w Austrii. Wtedy zrozumiałem, że warto tworzyć innowacje i rozwijać się w wielu obszarach, a jedynie dzięki kreatywności możemy przebić się zarówno na rynku pracy jak i wśród konkurencji. Obecnie zdobywam doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami IT. W życiu kieruję się słowami jednego z najwybitniejszych Polaków „Wymagaj od siebie choćby inni od ciebie nie wymagali” – Jan Paweł II

Kontakt: bpolomski@mail.com

KARINA ADASZAK

Pasjonatka komunikacji. Z branżą PR związana od kilkunastu lat. Posiada kompleksowe doświadczenie w prowadzeniu działań PR, reprezentujących spójny wizerunek marek czy firm oraz organizacji eventów. Dotychczas pracowała m.in. jako PR manager Polskich Badań Internetu (PBI), spółki Agory, Rzeczpospolitej, Onetu, WP oraz Interii. Przez pięć lat związana była również z Polskim Stowarzyszeniem Marketingu (SMB), pełniąc obowiązki Dyrektora Generalnego oraz Pełnomocnika Zarządu. Uczestniczka obrad sejmowych, reprezentująca interesy branży marketingowej. Organizatorka 5. edycji eventu „Boomerang” obecnie Golden Arrow. Zarządzała projektem „Konsorcjum Mediów Cyfrowych”, tworzonego przez CANAL+, POLSAT CYFROWY i PIKE. Była redaktor naczelną miesięcznika branżowego „Biuletyn Informacyjny”. Organizatorka szerokich konsultacji branżowych PBI, mających fundamentalne znaczenie dla obecnego kształtu badania medium, jakim jest internet. Jest współautorką raportu IAB, „Kodeksu Dobrych Praktyk w Reklamie”, współzałożycielką Stowarzyszenia Ludzi Reklamy oraz organizatorką szkoleń marketingowych.

Kontakt:
#PR sense
karina@prsense.pl
695 692 000
www.prsense.pl

JASIEK PIOTROWSKI

Młody ambitny człowiek występujący w internecie jako Q-Next Step. Od 2015r zajmuje się materiałami video. Montaż dla Business Misji rozpoczął w 2016 r. Jest właścicielem kanału w serwisie YouTube o wyżej wspomnianej nazwie. Główne zainteresowania to psychologia motywacja historia oraz nowoczesne technologie. Hobbystycznie zajmuje się muzyką. We wszystkich swoich działaniach kieruje się dwoma zasadami „Rób To Co Kochasz” oraz „działaj na 100%”.

Kontakt: nextstepoflogic@gmail.com

DOROTA PORĘBA-POŁOMSKA

Social media specialist