ASSECO | ADAM GÓRAL – Sposób na międzynarodowy sukces w biznesie. Część 2 🎦

 

✅ Adam Góral – Jeden z Najbogatszych Polaków w szczerym wywiadzie z którego dowiesz sie m.in: 💰

✅ Założyciel i Prezes Zarządu Asseco Poland. Od 1991 roku rozwijał COMP Rzeszów, który po wprowadzeniu na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, jako Asseco Poland stał się początkiem rozwoju Grupy Asseco na rynkach międzynarodowych.

✅ Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie (kierunek cybernetyka ekonomiczna i informatyka) oraz doktor nauk ekonomicznych. W latach 1979–1990 pracował w filii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Rzeszowie, początkowo jako asystent, a kończył współpracę z uczelnią na stanowisku adiunkta. W latach 1991–1993 był zaangażowany w Polsko-Amerykański Projekt Budowy Instytutów Przedsiębiorczości w Polsce.

✅ W 1988 wspólnie z bratem założył spółkę Jazcoop, specjalizującą się w produkcji keczupu. Jej biuro komputerowe przekształciło się w 1991 w warszawski oddział COMP, a następnie Asseco. W latach 1999–2006 pełnił funkcję Przewodniczącego lub Członka Rady Nadzorczej w spółkach: ABAS oraz COMP Soft, a także Softlab, Softlab Trade, WA-PRO, Asseco Romania, Vistula & Wólczanka, ABG (dawniej DRQ) i Asseco Systems.

✅ Obecnie sprawuje funkcje Przewodniczącego Rady Nadzorczej Asseco International, Asseco Central Europe, Asseco South Eastern Europe, Asseco Western Europe, Asseco Data Systems , Novum oraz Gdyńskiego Klubu Koszykówki ARKA, a także Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej w Asseco Business Solutions. Członek Rady Nadzorczej Podkarpackiego Klubu Biznesu.

✅ Jest współzałożycielem Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie, Międzynarodowej Szkoły Bankowości i Finansów w Sandomierzu oraz Konsulem Honorowym Republiki Słowackiej.

✅ Pełniąc funkcję Prezesa Zarządu Asseco Poland, odpowiada za wizję rozwoju i strategię Grupy Kapitałowej Asseco oraz Dział Audytu Wewnętrznego
[źródło Wikipedia]👉 Zobacz historię budowania biznesu,
👉Jak znaleźć pomysł na biznes i swoją nisze ?

👔 PARTNER KANAŁU LANCERTO: http://www.lancerto.com

⬇️ WIĘCEJ TUTAJ: ⬇️
👉 FB Fanpage Biznes Misja: https://www.facebook.com/businessmisja
👉 Blog BM: https://www.biznesmisja.pl
👉 Instagram: https://www.instagram.com/businessmisja
👉 Linkedin: https://www.linkedin.com/company/biznesmisja/

👊 Kliknij subskrybuj a potem dzwoneczek aby być na bieżąco 👊

✅ Dodatkowo zapraszamy do rozmów o biznesie na naszej grupie, gdzie także są nasi goście z wywiadów: ⬇️
👉 GRUPA BIZNESOWA: https://bit.ly/32OQSE3

#AdamGóral #BiznesMisja #Asseco #Lancerto #take&go

Business Misja

Zobacz wszystkie posty

Facebook

YouTube